Ενημερωτικό Δελτίο – Επείγον.

γνωρίζουμε όλοι ότι βρισκόμαστε σε ιδιαίτερες καταστάσεις που μας υποχρεώνουν να επικοινωνούμε  με διαφορετικούς διαύλους επικοινωνίας (μέσω email,  ιστοσελίδας) από τους συνηθισμένους. Κατανοούμε ότι για κάποιους ο τρόπος είναι πρωτόγνωρος αλλά θα πρέπει να προσπαθήσουμε να επικοινωνούμε προς όφελος των παιδιών – μαθητών μας.

Για αυτό παρακαλούμε α) να επισκέπτεστε την ιστοσελίδα του σχολείου καθημερινά μία με δύο φορές, β) να κοιτάτε τα email σας καθημερινά , γ) να επικοινωνείτε για οποιοδήποτε πρόβλημα ή απορία έχετε στέλνοντας ηλεκτρονικό μήνυμα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του σχολείου,    δ) να κάνετε εγγραφή του παιδιού/παιδιών σας στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (για όσους δεν το έχουν κάνει) το συντομότερο δυνατό, για να δημιουργηθούν ηλεκτρονικές τάξεις στη πλατφόρμα η-τάξη (eclass.sch.gr).

Ηλεκτρονική διεύθυνση (email) : mail@dim-santas.kil.sch.gr

Για την εγγραφή μαθητών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο πατήστε στο σύνδεσμο:  https://register.sch.gr/students/

Να είστε όλοι καλά.

♦ Θα σας σταλεί email σήμερα αν δεν το λάβετε στείλτε απάντηση  ότι δεν το έχετε λάβει.