Ενημέρωση Γονέων και Κηδεμόνων.

Έχει διαπιστωθεί  ότι το Πανελληνίου Σχολικό Δίκτυο  λόγω του μεγάλου φόρτου εργασίας παρουσιάζει κάποια προβλήματα (π.χ. στην εγγραφή μαθητών) Για το λόγο αυτό, λοιπόν για κάποιο χρονικό διάστημα θα χρησιμοποιηθεί η ιστοσελίδα του σχολείου για την επικοινωνία και την ανάθεση εργασιών με τους μαθητές και τις μαθήτριες μας.

Αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει οι μαθητές και οι μαθήτριες  να επισκέπτονται  από αύριο Τρίτη 24 Μαρτίου 2020  την ιστοσελίδα του σχολείου μας, στην οποία θα είναι αναρτημένες οι ανακοινώσεις με εκπαιδευτικές δραστηριότητες κατά Τάξη και  αντικείμενο  π.χ. ΣΤ΄ Τάξη – Μαθηματικά

Προσοχή! Η διαδικασία εγγραφής των παιδιών σας  στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο θα πρέπει να συνεχιστεί και να ολοκληρωθεί για να είμαστε σε θέση η εξ αποστάσεως εκπαίδευση να γίνεται μέσω της πλατφόρμας του Π.Σ.Δ.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων